Ogłoszenia - informacje

Od najbliższej środy, 7 września istnieje możliwość zakupienia obiadu (zupa i drugie danie) w cenie 11 zł. Obiady będą zamawiane w restauracji Stylowa w Ostrowie Wielkopolskim i wydawane na stołówce szkolnej o godzinie 12.15. Zamówienia i odpłatność (z góry na cały tydzień) przyjmowane będą w sekretariacie szkoły do godziny 8.50.

Uwaga: aby obiady były realizowane musi być minimum 10 chętnych osób.

Informacja dla rodziców przyszłych pierwszoklasistów

Szanowni Rodzice przyszłych pierwszoklasistów! Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego zakupuje szkoła z dotacji MEN. Rodziców prosimy o zakup: 1. podręcznika do języka niemieckiego: Hallo Anna 1 neu. Język niemiecki dla szkoły podstawowej klasy I-III oraz ćwiczeń Hallo Anna 1 neu. Smartbook rozszerzony + ćwiczenia język niemiecki dla szkoły podstawowej klasy I-III. Wydawnictwo Lektor Klett.( Istnieje możliwość zamówienia w wydawnictwie przez nauczyciela uczącego we wrześniu ) 2. podręcznika do religii: Poznaję Boży świat. Wydawnictwo Jedność.( również można we wrześniu zamówić u nauczyciela). Zwracamy się również z prośbą, by wyposażyli Państwo dzieci w następujące (w miarę możliwości podpisane) przedmioty: - 16-kartkowe zeszyty: 2 w linię(z wyraźną, kolorową liniaturą) i 2 w kratkę - 2 teczki - blok rysunkowy mały i duży - bloki rysunkowe kolorowe (duży i mały) - blok techniczny - 2 małe zeszyty papierów kolorowych - kolorowe bibuły - plastelina (12 kolorów) - małe kredki, najlepiej Bambino - pastele olejne (12 kolorów) - duże farby plakatowe - 2 pędzle (grubszy i cieńszy) - kubeczek na wodę - piórnik - 2 ołówki - 2 długopisy - gumka - zamykana temperówka - linijka - nożyczki - 2 średnie kleje w sztyfcie - 1 pudełko chusteczek higienicznych - 1 ręcznik papierowy Dodatkowo: - strój gimnastyczny: biała koszulka, ciemne spodenki, obuwie sportowe (noszone w worku) - strój galowy: dziewczynki - biała bluzka, granatowa lub czarna spódniczka; chłopcy - biała koszula, granatowe lub czarne spodnie. Jednocześnie informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 utworzone zostaną dwa oddziały pierwsze. Przydział wychowawstw nastąpi w ostatnich dniach sierpnia. Do zobaczenia 1 września!